Dagelijks Woord

  • maandag 28 mei 2018 - 2 Korintiers 1:21-22
    Het is God die u en ons Christus als fundament geeft, die ons allen heeft gezalfd, heeft gewaarmerkt als zijn eigendom en ons als voorschot de Geest gegeven heeft. -- 2 Korintiers 1:21-22

luistermee3

kijkmee3

kidsclubbutton

Over de Crèche

Om ouders de gelegenheid te geven om samen de kerkdienst bij te wonen bestaat de mogelijkheid om vanaf 15 minuten voor de aanvang van de morgen- en middagdienst kinderen te brengen bij de oppasdienst in één van de lokalen van de kerk. Er zijn 2 groepen:
• kinderen tot 3 jaar;
• kinderen van 3 jaar en ouder.
De kinderen kunnen hier spelen en worden bezig gehouden. Er kunnen ook baby's in kinderwagens worden gebracht, ze krijgen een plaatsje in een apart lokaal.
Deze oppasdienst is bedoeld voor alle gezinnen die kinderen in deze leeftijdsgroep hebben; dus niet uitsluitend voor hen die veraf wonen.

Er is zondagsmiddag nu ook KIDSCLUB. Dit is geen oppasdienst, maar meer te vergelijken met 'zondagsschool'. De kinderen worden op een begrijpelijke manier in aanraking gebracht met de bijbelverhalen. Ze leren daarbij vaak een lied en maken een werkje. Deze kidsclub is in een cyclus van 3 weken voor de groepen 1/2,  3/4 en 5/6. Kijkt u voor meer info en data op de pagina van de KIDSCLUB


 

          Oppasrooster Creche          
        1e aanspreekpunt   hulp   hulp
1-apr 09.30 0 tot 3 A9 Tineke Hoolsema B21 Lianne Hoolsema c5 Marieke Kasper
pasen   3+ club A4 Jolanda Bouwhuis B13 Michiel de Vries    
  16.30 - A10 Gerriëtta Jongsma B1 Nina Vuijk    
                 
8-apr 09.30 0 tot 3 A12 Rianne Kasper B9 Guusta Klinge C1 Leatitia Bouman
    3+ club A13 Lucia Klinge B14 Tim de Vries    
  16.30 - A11 Elisabeth Kaijser B2 Eline van Apeldoorn    
                 
15-apr 09.30 0 tot 3 A14 Marjolein Kesteloo B10 Joanne van Apeldoorn C6 Esther Kasper
    3+ club A18 Marijke Molenaar B15 Elise Rolth    
  16.30 - A16 Jolanda Lubberts B3 Bram van Apeldoorn    
                 
22-apr 09.30 0 tot 3 A17 Heleen Meerveld B11 David Jonk C8 Dineke van Noort
    3+ club a15 Frieda Knol B16 Margretha Aalvanger    
  16.30 - A21 Babet Meijer B4 Nathalie Klinge    
                 
29-apr 09.30 0 tot 3 A20 Rebecca Schuurman B12 Richelle Klinge C7 Alienke Meijer
    3+ club A19 Paulien Reinders B17 Judith Eilander    
  16.30 - A22 Hilde Teekens B5 Emma Huttinga    
                 
6-mei 09.30 0 tot 3 A1 Jannica Admiraal B6 Dineke van Noort B8 Nienke Dam
    3+ club A23 Sietia de Vries B18 Thomas Tempelman    
  16.30 - A4 Jolanda Bouwhuis B1 Nina Vuijk    
                 
10-mei 09.30 0 tot 3 A3 Geke de Boer B2 Eline van Apeldoorn C10 Emma Huttinga
    3+ club A2 Allet de Boer B19 Falko Klinge    
                 
13-mei 09.30 0 tot 3 A7 Jaklyn Dubois B3 Bram van Apeldoorn C9 David Jonk
    3+ club A6A Marianne Dam B20 Lisette Aalvanger    
  16.30 - A5 Miranda Bouwhuis B4 Nathalie Klinge    
                 
20-mei 09.30 0 tot 3 A8 Cirsten Oole B5 Emma Huttinga C1 Leatitia Bouman
    3+ club A9 Tineke Hoolsema B21 Lianne Hoolsema    
  16.30 - A10 Gerriëtta Jongsma B6 Dineke van Noort    
                 
27-mei 09.30 0 tot 3 A12 Rianne Kasper B9 Guusta Klinge C2 Meike Bouwhuis
    3+ club A13 Lucia Klinge B13 Michiel de Vries    
  16.30 - A11 Elisabeth Kaijser B1 Nina Vuijk    
                 
3-jun 09.30 0 tot 3 A14 Marjolein Kesteloo B10 Joanne van Apeldoorn C3 Marissa Dubois
    3+ club A19 Paulien Reinders B14 Tim de Vries    
  16.30 - A16 Jolanda Lubberts B2 Eline van Apeldoorn    
                 
10-jun 09.30 0 tot 3 A17 Heleen Meerveld B11 David Jonk C4 Louise Eilander
    3+ club A18 Marijke Molenaar B15 Elise Rolth    
  16.30 - A21 Babet Meijer B3 Bram van Apeldoorn    
                 
17-jun 09.30 0 tot 3 A20 Rebecca Schuurman B12 Richelle Klinge C5 Marieke Kasper
    3+ club A15 Frieda Knol B16 Margretha Aalvanger    
  16.30 - A22 Hilde Teekens B4 Nathalie Klinge    
                 
24-jun 09.30 0 tot 3 A7 Jaklyn Dubois B5 Emma Huttinga C6 Esther Kasper
    3+ club A2 Allet de Boer B17 Judith Eilander    
  16.30 - A1 Jannica Admiraal B6 Dineke van Noort